YASAL DURUMLAR

 

Kullanım Şartları


LABORATOİRES VİVASANTE SAĞLIK ÜRÜNLERİ DİSTRİBÜTÖRLÜK SAN. VE TİC. A.Ş. burada yer alan bilgilerin kullanılabilirliği, doğruluğu ve eksiksizliği konusunda herhangi bir taahhütte bulunmamakta veya garanti vermemekte ve kanunen gerekli olan durumlar dışında bu bilgileri güncelleme yükümlülüğüne sahip olmadığını açıkça beyan etmektedir. LABORATOİRES VİVASANTE SAĞLIK ÜRÜNLERİ DİSTRİBÜTÖRLÜK SAN. VE TİC. A.Ş. ayrıca internet sitesinin içeriğindeki herhangi bir hataya veya eksikliğe ilişkin olarak herhangi bir yükümlülük veya sorumluluk üstlenmemektedir.

Bu web sitesinde yer alan ürün bilgileri, LABORATOİRES VİVASANTE SAĞLIK ÜRÜNLERİ DİSTRİBÜTÖRLÜK SAN. VE TİC. A.Ş. tarafından sadece genel bilgi amaçlı olarak sağlanmaktadır. Amaç eksiksiz tıbbi bilgi vermek değildir. Eksiksiz tıbbi bilgileri her zaman reçete yazan hekiminizden veya diğer sağlık danışmanlarından almanız gerekmektedir. TIBBİ BİR RAHATSIZLIĞINIZ OLMASI HALİNDE DERHAL KENDİ DOKTORUNUZU VEYA SAĞLIK HİZMETİ SAĞLAYICINIZI GÖRÜN.  KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ TIBBİ TEŞHİS VEYA HASTAYA ÖZEL TEDAVİ TAVSİYELERİ SUNMAMAKTAYIZ.  

İnternet sitesini herhangi bir kısıtlamaya tabi olmaksızın inceleyebilirsiniz. İnternet sitesinden herhangi bir kısıtlamaya tabi olmaksızın materyal indirebilirsiniz. İndirdiğiniz her türlü materyali ticari olmayan kişisel amaçlarla kullanabilirsiniz. Ancak LABORATOİRES VİVASANTE SAĞLIK ÜRÜNLERİ DİSTRİBÜTÖRLÜK SAN. VE TİC. A.Ş. ‘nin açıkça verilmiş yazılı izni olmaksızın bu materyalleri dağıtamaz, üzerlerinde herhangi bir değişiklik yapamaz, iletemez, yeniden kullanamaz, yeniden yükleyemez ve kamusal ya da ticari amaçlar için kullanamazsınız. İndirdiğiniz materyallerde yer alan telif haklarına ve diğer mülkiyet haklarına ilişkin tüm beyanlar muhafaza edilmelidir.

Aksi belirtilmedikçe, sitede geçen tüm ürün isimlerinin, büyük punto ile veya ticari marka sembolü ile birlikte geçip geçmemesinden bağımsız olarak, LABORATOİRES VİVASANTE SAĞLIK ÜRÜNLERİ DİSTRİBÜTÖRLÜK SAN. VE TİC. A.Ş. ‘nin ticari markaları olduğunu kabul etmeniz gerekmektedir.  Bu Site aynı zamanda LABORATOİRES VİVASANTE SAĞLIK ÜRÜNLERİ DİSTRİBÜTÖRLÜK SAN. VE TİC. A.Ş. ’ye ve/veya diğer taraflara ait patentler, tescilli bilgiler, teknolojiler, ürünler, prosesler veya başka mülkiyet hakları içerebilir veya bunlara referansta bulunabilir.  

Formlar veya veri alanları vasıtasıyla gönüllü olarak tarafımıza iletilenler dışında hiçbir kişisel bilgiyi toplamamaktayız. İnternet sitelerimizin birçok alanını kimliğinizi belirtmeden veya Kişisel Bilgilerinizi vermeden ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitelerimizin belirli alanları soru sormak, yorumlarda bulunmak veya çeşitli bilgiler sunmak amacı ile bizimle irtibat kırmanıza olanak sağlamaktadır. Soru sorarken, yorumlarda bulunurken veya diğer bilgileri sunarken Kişisel Bilgilerinizi ifşa ediyor olabileceğinizi hatırınızdan çıkartmayınız.

Kişisel Bilgiler, adınız, açık adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz ve benzeri diğer bilgiler gibi kimliğinizin tanımlanmasını sağlayacak bilgilerdir (“Kişisel Bilgiler”). Kişisel Bilgilerinizin toplanmasını istemiyor iseniz lütfen bu tür bilgileri sunmayınız. Ancak, Kişisel Bilgiler de dahil olmak üzere, talep edilen bilgileri sunmadan, bu tür bilgilerin sunulmasını gerektiren belirli özellikleri kullanmanızın ya da etkinliklere katılmanızın mümkün olmayabileceğini hatırlatmak isteriz.

Kişisel olmayan bilgiler, sorduğunuz sorular ya da sunduğunuz yorumlar, fikirler ve öneriler gibi şahsi olmayan bilgilerden veya tarafımızdan toplanabilecek ve herhangi bir Kişisel Bilgi ile bağlantılı olmayan bilgilerden oluşmaktadır. Kişisel olmayan bilgiler gizlilik taşımayan bilgiler olarak değerlendirilecek ve size karşı herhangi bir yükümlülük taşımaksızın, herhangi bir amaç için ve herhangi bir şekilde ifşa edilebilecek ve/veya kullanılabilecektir.

LABORATOİRES VİVASANTE SAĞLIK ÜRÜNLERİ DİSTRİBÜTÖRLÜK SAN. VE TİC. A.Ş. sitedeki bilgilerin doğru ve güncel olması için makul ölçüde çaba gösterse de, bilgilerde geçersizlikler veya hatalar olabilir. LABORATOİRES VİVASANTE SAĞLIK ÜRÜNLERİ DİSTRİBÜTÖRLÜK SAN. VE TİC. A.Ş., istediği zaman, önceden bildirimde bulunmaksızın bilgilerde ve bu bilgilerde yer alan ürün ve programlarda değişiklik yapma veya siteyi kapatma hakkını saklı tutar. LABORATOİRES VİVASANTE SAĞLIK ÜRÜNLERİ DİSTRİBÜTÖRLÜK SAN. VE TİC. A.Ş. bilgilerin herhangi birinin doğruluğuna ilişkin beyan veya taahhütte bulunmaz ve sitenin içeriğindeki hatalarla veya eksik bilgilerle ilgili yükümlülük veya sorumluluk kabul etmez. TÜM BİLGİLER “OLDUĞU GİBİ” SUNULMAKTADIR.  LABORATOİRES VİVASANTE SAĞLIK ÜRÜNLERİ DİSTRİBÜTÖRLÜK SAN. VE TİC. A.Ş. BU SİTEDEKİ BİLGİLERİN EKSİKSİZLİĞİ VEYA DOĞRULUĞUYLA VEYA OLASI KULLANIMIYLA İLGİLİ HERHANGİ BİR GARANTİ VERMEMEKTEDİR.  BU NEDENLE, BİLGİLER SİTEYİ ZİYARET EDEN KİŞİLER TARAFINDAN DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE DEĞERLENDİRİLMELİDİR.  NE LABORATOİRES VİVASANTE SAĞLIK ÜRÜNLERİ DİSTRİBÜTÖRLÜK SAN. VE TİC. A.Ş. NE DE BU SİTENİN HAZIRLANMASINDA, ÜRETİLMESİNDE VEYA SİZE SUNULMASINDA ROL ALAN BAŞKA BİR TARAF BU SİTEYE ERİŞİMDEN, SİTENİN KULLANIMINDAN VEYA KULLANILAMAMASINDAN VEYA SİTE İÇERİĞİNDEKİ HATALAR VEYA EKSİK BİLGİLERDEN KAYNAKLANAN DOĞRUDAN, ARIZİ, SONUÇSAL, DOLAYLI VEYA CEZAİ ZARARLARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR. Bazı yargı mercileri zımni garantilerin hariç tutulmasına izin vermemektedir; bu nedenle yukarıdaki sorumluluk reddi sizin için geçerli olmayabilir.  LABORATOİRES VİVASANTE SAĞLIK ÜRÜNLERİ DİSTRİBÜTÖRLÜK SAN. VE TİC. A.Ş. aynı zamanda bu siteye erişiminizle bağlantılı olarak bilgisayarınızın veya diğer donanımınızın görebileceği zararla veya bunlara bulaşabilecek virüslerle ilgili sorumluluk kabul etmez ve bunlardan sorumlu olmayacaktır.  

Bu sitenin ziyaretçilerini ilgilendirebilecek konularda veya kolaylık sağlamak amacıyla üçüncü taraf sitelere linkler verilebilir, fakat bu linkler bu sitelerin onaylandığı anlamına gelmemektedir.  Siteden ayrılırken, size üçüncü taraf sitelerin kullanım koşullarının ve gizlilik politikasının farklı olabileceği bilgisini vermeye çalışacağız.  Bununla birlikte, LABORATOİRES VİVASANTE SAĞLIK ÜRÜNLERİ DİSTRİBÜTÖRLÜK SAN. VE TİC. A.Ş. üçüncü taraf sitelerdeki içeriğin doğruluğu veya yasallığı konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Üçüncü tarafların gizlilik uygulamalarıyla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

LABORATOİRES VİVASANTE SAĞLIK ÜRÜNLERİ DİSTRİBÜTÖRLÜK SAN. VE TİC. A.Ş. bu sitedeki tartışmaları, yayınları, vs. takip etmeyi veya incelemeyi taahhüt etmemektedir.  Gönderilmiş içerikten kaynaklanan herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmemektedir.  Yasa dışı, tehdit edici, karalayıcı, onur kırıcı, müstehcen, skandal yaratıcı, pornografik veya küfür içeren materyaller veya suç olarak kabul edilebilecek, hukuki yükümlülüğe yol açacak veya yasaları başka bir şekilde ihlal edecek davranışlar teşkil edecek veya bu davranışları teşvik edecek materyaller yayınlamanız veya iletmeniz yasaktır. LABORATOİRES VİVASANTE SAĞLIK ÜRÜNLERİ DİSTRİBÜTÖRLÜK SAN. VE TİC. A.Ş. BU GİBİ BİLGİ VEYA MATERYALLERİ İLETMESİNİ TALEP EDEN VEYA BU YÖNDE DİREKTİF VEREN ADLİ MAKAMLAR VE MAHKEMELERLE TAM İŞBİRLİĞİ İÇİNDE OLACAKTIR.  Uygun gördüğümüzde, derhal ve bildirimde bulunmaksızın, kullanıcının siteyi kullanmasını önlemek ve siteye kullanıcı tarafından gönderilen bilgileri, verileri ve içeriği kaldırmak gibi düzeltici eylemlerde bulunabiliriz.